Miot H 2020

Nasze grono Winter Friends powiększyło się 8-go Stycznia 2020r., o sześć czworonożnych maluchów!
Szczeniaczki są z pięknego, znanego w naszej hodowli skojarzenia
Enter Nicol The Future is Ours & Lamir Dotyk Północy.

Rodziców szczeniaczków można również zobaczyć w zakładce ” Nasze Psy ” bądź wklikując się w ENTER NICOL   i LAMIR.

***

 

Poniżej prezentujemy każdego szczeniaczka od momentu narodzin do momentu, w którym był z Nami zanim pojechały do swoich obecnych rodzin. Po kliknięciu w zdjęcie, znajdą Państwo pare słów na temat danego pieska.

***

Wagi Maluszków

***

Hector brązowe oczka. Hectorek szczęśliwie dojechał do swojej rodziny w Londynie. Życzymy Wam aby radość przepełniła Wasze serca i abyście wspólnie tworzyli momenty, do których kiedyś będzie się miło wracać.

Hermes różne oczka. Nasz chłopczyk zamieszkał nad Polskim morzem i w swojej nowej rodzince ma czworonożne rodzeństwo – dwa kociaki! Pozdrawiamy całą rodzinę, powodzenia Hermesik!

Harmonia różne oczka. Jest już w nowym domku – życzymy dużo radości i wspaniałych wspólnych lat całej rodzinie. Serdecznie pozdrawiamy!

Hebe niebieskie oczka. Kochana dziewczynka mieszka już z nową rodzinką, pozdrawiamy Was Kochani i życzymy niezapomnianych chwil razem.

Hera brązowe oczka. Bardzo towarzyska i otwarta dziewczynka już z nową rodzinką. Powodzenia Kochani, Herka na pewno wniesie mnóstwo energii, nawet tam, gdzie jest już jej ponadto.

Hermiona różne oczka. Nasza „Laleczka” zamieszkała nie tak daleko Nas. Z rodzinką Hermiony widywać będziemy się na wystawach! Cieszymy się, że kolejny członek rodziny I.M. and Winter Friends będzie mógł prezentować się na ringach. Życzymy sukcesów i pięknych, wspólnych kawałków historii.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź odwiedzin naszej hodowli IM and Winter Friends.

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *